... tradice od roku 1835

Produkce

Produkce

Speciální balicí papíry

Nepromastitelné balicí papíry KH PACK jsou určeny pro balení potravin a široké škály průmyslových materiálů, které obsahují různá množství tuků a vody.

Více o balicích papírech Web KRPA PAPER

Tiskopisy

Nabízíme tiskopisy pro široké užití jako jsou například - faktury, dodací listy, objednávky, poštovní poukázky, průvodní doklady, diskrétní obálky, poštovní poukázky, vstupenky, bankovní doklady a další tiskoviny. Zajistíme až vícebarevný potisk včetně grafického návrhu zpracovaného naším DTP studiem. U vícevrstvých tiskopisů je možnost odlišení jednotlivých vrstev různými barvami. Rozměry tiskopisů a počet vrstev vyrobíme dle přání zákazníka.

Více o tiskopisech Web KRPA FORM

Kotoučky

V našem sortimentu naleznete kotoučky do pokladen a pokladních systémů, platebních terminálů, speciální kotouče pro průmyslové zpracování, kotouče pro dopravní společnosti (do tachografů a odbavovacích strojků), kotouče do bankomatů, parkovacích automatů, kotouče do plotterů a kopírek, faxové role. Nabízíme potisk kotoučků. Počet barev není omezen.

Více o kotoučcích Web KRPA FORM

Kancelářské papíry

Kancelářské papíry pro každodenní použití. Vhodné ke kopírování, pro tisk obchodních dopisů, reportů, nabídek, smluv a dalších dokumentů. Kancelářské papíry je možné použít ve všech běžných kancelářských zařízení.

Více o kancelářských papírech Web KRPA FORM

Kancelářské a školní potřeby

Papírenské zboží pro školu a kancelář, jako školní sešity, záznamní knihy, poznámkové bloky, plastové obaly, eurosady, knižní vazby apod.

Více pro ČR Web Papírny Brno
Více pro Slovensko Web KRPA SLOVAKIA (SK)
CZ EN DE
hledej:
nastavení cookies © KRPA Holding